×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 47

Školní družina

PROVOZNÍ DOBA ŠKOLNÍ DRUŽINY:

RÁNO OD 6.00 DO 7.15 HOD.

ODPOLEDNE OD 11.40 DO 17.00 HOD.

D. ŠMÍDKOVÁ VED. ŠD

 

ŠKOLNÍ DRUŽINA PŘIJÍMÁ OD 20. KVĚTNA PŘIHLÁŠKY NA ŠKOLNÍ ROK 2021 – 2022. TISKOPIS JE MOŽNÉ STÁHNOUT  ZE STRÁNEK ŠKOLY NEBO VYZVEDNOUT U VYCHOVATELEK.

OTEVÍRAJÍ SE OPĚT TŘI ODDĚLENÍ, TZN.  POUZE  90 ŽÁKŮ. 

PŘEDNOSTNĚ UMISŤUJEME ŽÁKY Z PRVNÍCH A DRUHÝCH TŘÍD. OSTATNÍ DLE VĚKU A DATUMU PODÁNÍ ZÁPISNÍHO LÍSTKU. PŘIHLÁŠKY SE PŘIJÍMAJÍ DO NAPLNĚNÍ KAPACITY.

 

Vedoucí ŠD:
Dobroslava Šmídková

Provozní doba:
6,00 - 7,15 a 11,40 - 17,00

Třídy ŠD:

 1.A + 3. B   Hana  HOUDKOVÁ
 1.B + 3. A + 4. třídy  Dobroslava ŠMÍDKOVÁ
 2. A + 2.B  Natálie Straková (Kristýna HOFERICOVÁ - MD)

 

Vyzvedávání:
po obědě do 13,30 a dále 15.00 – 17.00, během bloku aktivit od 11.40 do 15.00 je možné dítě vyzvednout pouze po předchozí domluvě s vychovatelkou
 

ŠKOLNÍ DRUŽINA PŘIJÍMÁ OD 20. KVĚTNA PŘIHLÁŠKY NA ŠKOLNÍ ROK 2021 – 2022. TISKOPIS JE MOŽNÉ STÁHNOUT  ZE STRÁNEK ŠKOLY NEBO VYZVEDNOUT U VYCHOVATELEK.

OTEVÍRAJÍ SE OPĚT TŘI ODDĚLENÍ, TZN.  POUZE  90 ŽÁKŮ. 

Dobroslava Šmídková
vedoucí školní družiny

 

Vážení rodiče. Školní družina přijímá přihlášky na školní rok 2020/2021. Formulář přihlášky je ke stažení níže nebo je k dispozici u vychovatelek ŠD nebo v kanceláři školy. Vyplněnou přihlášku můžete poslat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo vhodit do poštovní schránky u vchodu do školy. Kapacita ŠD je 90 žáků. Přednostně umisťujeme žáky z prvních a druhých tříd, ostatní dle věku a datumu podání přihlášky. 

vedoucí ŠD

V měsíci červnu probíhal ve školní družině atletický trojboj. Žáci soutěžili v hodu tenisovým míčkem, ve skoku do dálky a v běhu na čas. Všichni se velmi snažili a zápolili s velkým nasazením. Na fotografiích máme vítěze ze všech kategorií.

Dobroslava Šmídková, vedoucí ŠD

V dubnu proběhla ve školní družině soutěž ,,Malujeme z pohádky do pohádky.“ Zúčastnila se jí všechna tři oddělění, to znamená sto žáků. Obrázky se moc povedly a bylo velmi těžké vybrat ty nejhezčí. A zde máme konečné vítěze:

Všechny nás ta zima baví,
když se sněhuláci staví.
Jedna koule, druhá koule, třetí koule,
klobouk, nos, sněhuláček chodí bos.

Halloweenské odpoledne v maskách proběhlo 30. října na školní zahradě. Žáci soutěžili v různých čarodějnických soutěžích. Nejlépe si vedli v letu na koštěti, či plivání fazolí do hrnce. Masky byly překrásné, nálada super a  počasí se povedlo bez deště. A všech 82 dětí zvládlo i zkoušku statečnosti.

Dobroslava Šmídková

Letošní rok školní družina nasbírala rekordní množství žaludů a kaštanů. Oddělení Šikulů, které bylo nejpilnější, se umístilo na prvním místě. Všichni sběrači byli odměněni sladkou cenou. Ale největší radost budou mít v zimě lesní zvířátka.

Dobroslava Šmídková

6. 11. 2017 školní družina navštívila představení Divadla z bedny. Tentokrát jsme se pobavili pohádkou Princezna na hrášku. Žáci se aktivně zapojili do hry a všichni jsme si to výborně užili, ale zároveň se i poučili. 

 

Všichni žáci, kteří si podali přihlášku do školní družiny, byli přijati. Nástup přijďte upřesnit v pondělí 4.9. 2017.

V měsíci březnu žáci všech oddělení naší školní družiny malovali, kreslili, vybarvovali a i jinak se potýkali s tématem každoroční výtvarné soutěže ,,Z pohádky do pohádky“. Všichni si zaslouží velikou pochvalu za přístup a snahu, se kterou tvořili. Ale protože vyhrát nemohou všichni, zde máme vítěze, které si žáci prvního stupně sami svými hlasy zvolili.

Dne 13.3.2017 navštívilo naší školní družinu Divadlo z bedny Karlovy Vary. Přivezlo hudební pohádku Kocour v botách. Představení se žákům velice líbilo a již teď se těší na další představení, které se bude konat na začátku nového školního roku.

Dne 23. února 2017 školní družina uspořádala tradiční¨ maškarní rej. Zúčastnilo se celkem 87 žáků ze tří oddělení. Porota měla velmi těžký úkol vybrat nejlepší masky. Nakonec děti samy určily toto pořadí:

 

V pátek 4. 12. 2015 se vydalo 60 čertíků ze školní družiny na dobrodružnou výpravu za ukrytým pokladem. Venku byla tma tmoucí a při pátrání jsme si vyprávěli strašidelné chebské pověsti. Čertí večer se moc líbil a všichni si ho pořádně užili.

š.d.

 

 

Zřizovatel

nám. Krále Jiřího z Poděbrad 1/14, Cheb
Tel: 354 440 111
E-mail: podatelna@cheb.cz
ID datové schránky: a8gbnyc

Identifikace školy

IČ: 70987165
REDIZO: 600066282
IZO: 102040800
DIČ: CZ 70987165
č.ú.: 12430331/0100 - škola

Vedení školy

sekretariát : Alena Zakrzewská, 3zscheb@3zscheb.cz

ředitel školy : Mgr. Pavel Černý, cerny@3zscheb.cz

zástupce ředitele : Mgr. Hana Veselá, vesela@3zscheb.cz

výchovný poradce : Mgr. Eva Pospíšilová, pospisilova@3zscheb.cz

metodik prevence : Mgr. Pavlína Hošnová, hosnova@3zscheb.cz

ICT koordinátor : Ing. Zdeněk Vrbata, vrbata@3zscheb.cz

Vedoucí ŠD : Dobroslava Šmídková, smidkova@3zscheb.cz

Vedoucí ŠJ : Lenka Horčičková, horcickova@3zscheb.cz